Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik az instagram?

Sztrecskó kérdése:

Hogy működik az instagram?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs, és eddig nem is volt sok tapasztalatom vele. Azt észrevettem, hogy facebooknak is van valami alkalmazása, meg regisztrálni kell, és lehet hashtagelni. Összefoglalnátok nekem, hogy hogyan működik, hogyan lehet használni, hogyan kell regisztrálni, kell-e hozzá külön alkalmazás a gépre, stb. ?

2015. jún. 20. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, ez a közösségi oldal olyan, hogy ide csak képet, illetve maximum 15 másodperces videókat tudsz felrakni, leírásokkal együtt. A képekhez, videókhoz lehet effekteket hozzáadni.


Regisztrálni 2 féleképpen lehet. Az egyik módszerrel kitöltöd adataidat, a másik lehetőség a Facebook-kal való regisztrálás, ebben az esetben a neved, illetve az email címed automatikusan ki lesz töltve.


Számítógépre nem kell külön alkalmazás hozzá. Elsősorban telefonokra tervezték, ezért itt érdekes módon a számítógépes változat sokkal kevesebb lehetőséget nyújt, mint a telefonos. Számítógépes változatban pl. nem tudsz se képet, se videót feltölteni; de még azt se tudod megnézni, kiket követsz vagy kik a követőid.

2015. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!