Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Telekommal? Mennyire jó vagy rossz szolgáltató?

Figyelt kérdés

Most szeretnék rá váltani UPC-ről mert kedvezőbb havidíjat ajánlottak. Nincs gond a UPC-vel, csak kicsit drága.

Szerintetek megéri váltani erre a Telekomra?



2015. jún. 20. 20:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és internet + TV + telefon csomagot szeretnék. Ilyen van most a UPC-tól is.
2015. jún. 20. 20:02
 2/12 anonim ***** válasza:
én már szívtam velük, meg hallottam másoktól is. Én t-ről jöttem át UPC-re, nem mennék vissza.
2015. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én most a UPC-nél 9770 Ft-ot fizetek Fiber Power 60-ért, Digital Gold tv csomagért meg Nonstop S telefonért.

A Telekomnál egy hasonló csomag egy ezressel lenne olcsóbb.

Akkor ez a 1000 Ft nem ér annyit, hogy váltsak?

2015. jún. 20. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
érdekes, én kerek 10k-t fizetek érte, de nekem a net 240-es.. Am szerintem nem éri meg, de ez csak az én véleményem.
2015. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja, még van HD csomagom is TV-hez ami +1000 Ft, biztos emiatt drágább nekem.


Hát lehet, hogy akkor mégsem váltok. A Telekom Facebook oldalán is nagyon sok a panasz.

2015. jún. 20. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mobilon használom 12 éve. A házakba beköthető netes szolgáltatásukról nem sokat tudok, de maga a cég kb. havonta változtatja a felhasználási feltételeket. Mivel ezt köteles vagy elfogadni minden jövőbeli változással együtt, érdemes észben tartani, hogy bármikor egyoldalúan megszívathatnak, ha akarnak.
2015. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Huh, itt is vannak elég durva sztorik: [link]


Azt hiszem ennyi elég is volt ahhoz, hogy mégse váltsak szolgáltatót.

2015. jún. 20. 20:35
 8/12 homo ludensz ***** válasza:
Egyik kutya a másik eb. A nagy szolgáltatók szépen felosztották maguk között a területet és vigyáznak arra hogy ahol nem muszáj ne legyenek egymás konkurenciái. T-com os vagyok mert itt más nem is volt soha. A MATÁV lerakta az oszlopokat,kihúzta a drótot és mi mint a szopós borjak a tehenet cumiztuk a telefonját. A telefondróton interneteztünk,majd jött a nagyobb hal és bekapta a kisebbet. Ez volt a T-com és ígér fűt fát mert a többi is ezt teszi de csak addig vagy fontos míg a hűségnyilatkozatot aláírod. Gondolom hasonló a helyzet az UPC-nél is.
2015. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Ez egy nem túl nagy város de pár utcával lejjebb már elérhető az Invitel is. Tőlük mindenki el van ájulva. 150 Mbites netet meg IPTV-t adnak, de elvileg nagyon jók. Ismerősömnél is a 150 Mbit szinte mindig stabilan megvan. A TV-vel sincs gondja. Ráadásul ha mondod nekik a telefonba, hogy Telekomról váltanál, akkor kedvezményt is adnak.

Itt nálam sajnos már nem elérhető, és nem is tervezik a kiépítést.

2015. jún. 20. 21:39
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, csak megrendeltem a Telekomot.

Nagyon jó áron van.

4425 Ft az 50/5 Mbites net

2925 Ft a Családi + HD IPTV

200 Ft az alap telefon

Plusz kaptam valami akció HBO MaxPak csomagot. 6 hónapig teljesen ingyen van, utána 2600 Ft helyett csak 990 Ft. :)

2015. jún. 21. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!