Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok megnyitani néhány...

Start antal kérdése:

Nem tudok megnyitani néhány Web oldalt Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Windows XP oprendszert használok még és van néhány Web oldal amit nem tudok megnyitani pl. ez [link]

Ilyen vagy hasonló üzenetet ad a gépem:

A távoli kiszolgáló nem található

[link] / cím, melyet meg akart nyitni, jelenleg nem elérhető. Győződjön meg róla, hogy a webcímet (URL) helyesen írta be, majd próbálja meg újratölteni a lapot....... és így tovább a szöveg.

Mit kell tennem, hogy elérhetők legyenek az ilyen oldalak

A válaszokat megköszönöm

István



2015. jún. 26. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

*megnyitni


Ha csak néhány oldal van, elképzelhető, hogy náluk van a hiba, a "A távoli kiszolgáló nem található" üzenet is erre utal.


A konkrét oldalt amúgy hiába is nyitnád meg, szerverhibával izzadnak per pillanat:

"An Internal Error Has Occurred."


Tudsz még példát mondani olyan oldalra, amit nem tudsz megnyitni?

2015. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most promt nem tudok, keresgélés közben szoktam ráakadni.

Ezzel, [link] pedig abszolut nem boldogulok, néhány cimborával a skypén élőkapcsolatban vagyok és ők jelzik, hogy ne szórakozzak velük, ők most az oldalon bent vannak. Ráadásul az unokám a kis régi táblagépén is megtudta nyitni, még a regisztrációra is képes volt. Láttam nála.

2015. jún. 28. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!