Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha újrarakom a windowst a...

Ha újrarakom a windowst a routerem is újra kell majd?

Figyelt kérdés
Újra szeretném rakni a windowst, de félek ha ezt megcsinállom nemlesz internetem. A webes felületre ahol a routert lehet beálligatni oda elfelejtettem a jelszavat és a felhasználó nevet mivel anno megváltoztattam, de azóta eltűnt a papirka a dobozból amire felirtam. Na most! Ha felrakom a windowst akkor elég telepittenem újból a routert a kapott telepitő cd-vel, és lesz netem, vagy ezentúl hibás windowsal fogom tengetni életem hátra levő éveit? A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. júl. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell újratelepíteni. Wifi-n vagy kábelel csatlakozik a géped a routerhez? Router típusa?
2015. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kábellel van csatlakoztatva, és D-Link DSL-2641R tipusu wi-fi routerem van. Nem játszik közre ez a statikus vagy dinamikus ip dolog? :)
2015. júl. 8. 20:41
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A Windows telepítés nem értini a router beállításait.

Ha Windows nem ismeri fel a hálókarit, ahhoz kell leszedni drivert.

2015. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a webes felületen nem fog semmit elálitgatni, csak maximum a kapott cd-vel feltelepittem majd a routert és menni is fog? Egyébként köszönöm, mentek a zöld pacsik :)
2015. júl. 9. 12:34
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
A CD nem ér szart se. Ő webes felületen keresztül állítja be, a Windowson nem módosít.
2015. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor windows reinstall után nemkell majd bajlódnom a routerrel, csak visszaszúrom a kábelt a gép hátuljába, és menni is fog? Bocsi csak az ilyen dolgokból sikhülye vagyok, és nem szeretnék úgy nekiállni hogy nemtudom 100%ra a választ. De egyébként köszi hogy foglalkozol velem :)
2015. júl. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!