Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Metapedia magyar...

Mi történt a Metapedia magyar weboldallal?

Figyelt kérdés
Nem elérhető, ha igen, csak regisztrációval, de ha meg belépek, akkor sem megy semmi... Eltűnt az egész zsidólistázó oldal. Miért?

2015. aug. 10. 18:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
És kinek hiányzik ez a gyűlölködő fröcsögős oldal? Remélem végleg eltűnt.
2015. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Például nekem. Engem érdekel, hogy ki zsidó, és ki nem...

Az hogy neked nem tetszik az egy dolog...

2015. aug. 10. 18:59
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
Ühüm, és ha egy szabadon bárki által szerkeszthető oldalon kiírják valakire hogy zsidó, akkor te készséggel el is hiszed?
2015. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
El én! Eléggé hihető, mert ha nem nézem meg az oldalt, akkor is gondolom, de ha megnézem, akkor legalább megerősítést nyer a gondolatom. Remélem azért nem szűnik meg végleg az oldal...
2015. aug. 10. 19:12
 5/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem szerkeszthető bárki által szabadon, ha zsidónak jelölsz valakit, alá kell támasztanod bizonyítékokkal (linkekkel), hogy mire alapozod ezt. Úgyhogy eléggé megbízható (volt).
2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%
El tudom képzelni. Na mindegy, nem kár érte.
2015. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
19%

Talán a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság

beszólt, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy adott személy zsidó-e vagy sem. A vallás, etnikai hovatartozás, fogyaték, betegség un "fokozottan védett személyi adatok".


Emellett nemrég minda a Strassbourgi Bíróság, mind a Magyar Alkotmánybíróság hozott olyan ítéletet, hogy joggal sérelmezett tartalomért a tartalomszolgáltató akkor is felõs, ha azt haladéktalanul eltávolította. ( Ezt nem egészen értettem, valószínûleg a moderátornak figyelnie kell és kise szabad engednie, de ez csak találgatásom. )


Mindenesetre az, hogy valakirõl a beleegyezése nélkül közlik, hogy zsidó, az pont úgy josértõ, mintha azt írnák meg, hogy evangélikus, katolikus, vagy buddhista.


Más kérdés, hogy nekem jogom van közölni magamról, hogy zsidó vagyok ( ahogy bárkinek joga van saját magáról ).


Hogy a megtekintést miért bejelentkezéshez kötik bjelentkezéshez? Talán, hogy legyen listájuk, hogyha valaki valamelyik disznóságuk miatt feljelenti õket, akkor legyen adatuk, hogy kivel kell "elbeszégetni".

Így is marhaság, hisz egy nick nem mond semmit, az ip cím meg úgyis megvan, ha akarják, rögítik, de ha nyilvános helyrõl volt, azzal se mennek sokra.


Viszont az oldal közismerten náci oldal, nácikal meg ne keress logikát, hisz akinek köze van a logiahoz, az nem náci.

2015. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
31%

"El én! Eléggé hihető, mert ha nem nézem meg az oldalt, akkor is gondolom, de ha megnézem, akkor legalább megerősítést nyer a gondolatom."


Az a zsidó, aki zsidónak vallja magát. Ez az egyetlen definíció. Ugyanígy az a katolikus, aki annak vallja magát. Egyéb esetben TE mutogatsz ujjal csoportokra, hogy kik és mik, azaz ugyanazt teszed, amit a nácik.


A metapedia pedig nem magyar oldal, hiszen Hitlert és Szálasit magasztalja, akiknek köszönhetően sok százezer magyar halt meg a fronton, városokban vagy elhurcolva. A metapedia tehát nem magyar, hanem éppen hogy magyarellenes, hazaáruló nézeteket terjeszt(ett).

2015. okt. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
80%
Kár, hogy megszűnt. Olyan információkat lehetett ott találni, amit máshol elhallgatnak, vagy eltagadnak. Kiváló ellenoldali forrás volt a Wikipediaval szemben.
2015. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, ment a zöld kéz!

Így most már, hogy nincs meg az oldal, mindenkit z.sidónak nézek, aki ad rá bármilyen okot! Ezzel csak ennyit értek el :)

2015. nov. 18. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!