Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy a T-Home itt...

Lehetséges, hogy a T-Home itt is fejleszti az internetet?

Figyelt kérdés

Ebből kiindulva: [link]


Azon gondolkoztam, hogy a környező falukba is fejlesztik (Lovászi, Tornyiszentmiklós, Szécsisziget, Dobri, Csörnyeföld, Muraszemenye, Kerkaszentkirály), vagy csak Letenyén?


Lispeszentadorján és Szentliszló is szerepel a listán.


Némely helyen már csöveket raktak le, hoztak, és betonoztak, elvilegesélyesek vagyunk, hogy mi is használni fogjuk ezeket a szolgáltatásokat?


Tudom, eléggé olyan helyen vagyunk, ahol nem igazán járnak az emberek, talán Google Maps-en megtalálhatóak ezek a helyszínek.


Előre is köszönöm a választ.



2015. aug. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha betonoznak és csöveket raknak le, az azt jelenti, hogy készülnek az optikai hálózathoz a védőcsövek és szerelő aknák, ott várhatóan 1-2 hónapon belül megindul a szolgáltatások bekötése. Az, hogy hol fejleszt, sok tényezőtől függ.

Mekkora a konkurencia, mekkora a fizetőképesség, mekkora az igény, mennyire drága kiépíteni a hálózatot.

Földben kell menni vagy lehet léges is. A léges sokkal olcsóbb és szerelni is egyszerűbb.

2015. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül egy hónapja találhatóak meg ezek a csövek a településeken.

Elvileg 2015 végéig fejleszti a Telekom a leírt helyeken a szolgáltatásokat.

Sajnos azt hiszem 2-3 internetszolgáltató van a környéken (Telekom, Digi, ZNET), bár a Digi és a Telekom nem mindenhol elérhető.

Gondoltam érdeklődök itt, hogy várható-e valami javulás.

2015. aug. 13. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
DIGI a legjobb. T-Home netet vétek bekötetni ha van DIGI is
2015. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így optikánál nem merném kijelenteni. A legmodernebb Fujikura rendszert használja, a csomagban foglalt sávszélesség atomstabil és az iptv képminősége is kimagasló.
2015. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahol most vagyok, ott csak ZNET van. DIGI és Telekom nincs, internetként, csak tévéként. Telekom lesz (,ha lesz), ha itt is fejlesztik majd a hálózatot, internetet, tévét.

Szerintem a Telekomnál sem lesz jobb, mint a legalsóbb, "leglassabb" internet, de az is megfelel, azt néztem.

Majd kiderül, bár már jó ideje nem volt semmi munka az eddigi csöveken kívül.

2015. aug. 17. 21:28
 6/6 anonim válasza:
Erre is ugyanaz a helyzet csöveket rakta le de még sehol semmi ! Arra van már valami milyen neted van sebességileg milyen ?
2016. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!