Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Scientológiai...

Hogyan lehet a Scientológiai egyház spam leveleiről leiratkozni?

Figyelt kérdés

Sok éve elmentem egy tanfolyamukra, ami nagy hiba volt. Nemhogy semmi használhatót nem tanultam, de még a címemet is elkérték, és azóta küldözgetnek nekem újságokat meg meghívókat ilyen-olyan rendezvényekre.


Hogyan lehet megszabadulni tőlük? Milyen módon lehet leiratkozni a spamről?



2015. aug. 26. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szerencsés vagy, hogy csak spamekkel zaklatnak...
2015. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
A leveleződ beállításai között le kell tudnod tiltani egyes e-mail címeket. Tiltsd le amiről küldik, ha utána másikról küldenének, akkor azt is, és így tovább.Szerencsés vagy hogy nem szippantottak be :)
2015. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem e-mailt küldenek, hanem postán dolgokat, amiket a postaládámba dob a Magyar Posta. Náluk meg nincs mód arra, hogy egy feladótól ne fogadjak levelet, mert ők a feladóval szerződnek, tehát minden szart kiszállítanak, amíg a feladó fizet nekik érte.
2015. szept. 8. 14:12
 4/5 Varga Zord válasza:
Próbáltál már válaszlevelet küldeni a feladónak, hogy kérd a nyilvántartásból való kivétet?
2015. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2 lehetőséged van:

vagy megírod nekik érhetően hogy köszönöd szépen, de a továbbiakban nem szeretnél semmilyen elérhetőségedre levelet kapni

vagy bemész a hozzád legközelebb eső szervezetbe és ott szóban kéred

Ugyanis rájuk is, ugyan úgy vonatkozik egy adatkezelési nyilatkozat mint bárki másra.

2016. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!