Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tenda W316 R ruterhez van...

Tenda W316 R ruterhez van kiegészítő progi, frissített változát érdemes letölteni, és telepíteni? Vajon tudok majd wifizni?

Figyelt kérdés

Google a barátod tudom. Tapasztalat érdekelne. Köszönöm az építő válaszokat előre is.

Jó régóta használjuk. ( lehet 2 éve is van ) Kimaradás volt a napokban, nem volt net, se tv. Tehát nem ruter baja volt.

Hátul van 1 gomb, azt megnyomtan. :( Reset volt, nem kellett volna. Visszajött a net, működött. Tegnap tv vezetékes telo volt, net az nem. Leszedtük a rendszerről a rutert, semmi.

Ma a szolgáltató " dobozába " ( modem? ) átdugtam egy másik csatlakozóba számítógépből az egyik kábelt. És működik..

Fogalmam sincs hogy most csak net nem volt??

Jó sokat túlóráztak rajta míg a win 7 elfogadta a rutert.

Hibakód 711, 651.


Oké vegyek újat, pénzem sincs. Ha lenne se igazán akarnék venni.



2015. aug. 29. 11:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Mára kiderült : nem volt internet szolgáltatás. :'(

Mellesleg félek feltelepíteni a rutert. abba reménykedem, hogy már találkozott a gépünk ezzel a ketyerével, talán felismeri, el fogadja könnyen.

2015. aug. 29. 21:53
 2/4 anonim válasza:

Jól értem hogy be resetelted???

Akkor minden adat eltűnt rola! és ujra kell konfigurálni!

De a Tenda egy olcsó viszonylag én nem vagyok vele kibékűlve, azt a reset gombot nem szabadott volna, de azt hiszem ha olyan 1 percig nyomod folyamatosan és elengeded csak akkor töröl ki mindent! :)

2015. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbáljuk újra összerakni.
2015. szept. 7. 20:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemrég össze " gyógyítottam ". Valószinű nem törlődött semmi.

Működik, a laptoppal tendán keresztül netezek.

2016. jan. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!