Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is problémája akadt az...

A.R.E. kérdése:

Másnak is problémája akadt az nCore seedeléssel?

Figyelt kérdés

Furcsa, de egyszerűen az oldalon nem megy a seedelési időm, hol ott napi 12 órát biztos, hogy megy a gépem, azon belül is a torrent letöltő programom. Van olyan, amit már 22 napja töltöttem le és nem tölti vissza! Kétségbeejtő, esetleg bannolni fognak-e Önhibámon kívül.

Bátyámnak is jelenleg ez a problémája, esetleg mással is előfordult ez manapság? Teendő?



2015. aug. 30. 00:02
 1/4 anonim válasza:
Fórum kérdezzetek körbe,hogy mi lehet a baj. De van amikor maga a torrent letöltő program cseszekedik
2015. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

48 órán keresztül kell seedelni egy torrentet.

Ha ez idő alatt semmit nem töltesz vissza akkor is teljesítetted a seed kötelezettségedet.

Hogy mit kell seedelned azt látod ha Ncore-on az aktivitás fülre kattintasz.

2015. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:

Most kezdtétek az oldalon vagy a régebbi állapotokhoz képest történt változás?

A feltöltési arányod nagyban függ a neted sebességétől, hogy egyáltalán előre vesz e, mint lehetséges megosztó. Ellenkező estben te sem várnál szívesen a lassú letöltésre, mikor elérhető lenne gyorsabban sebességben is. Emelett még van pár szempont amiben eldől, hogy töltesz e fel egyáltalán.

Pillanatnyilag én is érzékelek valami lassulást. Hétköznap akár 12-16 GB-ot is feltöltök 15-től 22 óráig 30/30-as nettel 210 ncore állománnyal, most meg ezen a hétvégén két nap alatt nem lett 5 GB. Külső, egyéb torrentekkel együtt sem.

Amúgy a programok működése közt van végeredménybeli eltérés. Tehát érdemes kipróbálni másikat, amíg kevés állományod van, mert nem mindig egyszerű migrálni minden adatot.

2015. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm az információt, ezeket én is tudom és be is tartom. :) Vagyis tartanám, ha az oldalon, mutatná, hogy valóban seedelek. qBittorrentet használok, ami támogatott.
2015. aug. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!