Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden nap kapok smapot hogy...

Minden nap kapok smapot hogy rendejek meg ilyet meg olyat ha megreendelem másik helyre és rájönnek hogy én voltam lehet bajom?

Figyelt kérdés
elegem van hogy reggelente megnyitom az email fiokomat 30-40 email jön hogy ezt vegyek meg azt vegyek. Elegem van nem kicsit nagyon! megirom mostmár az összes cégnek ha mégegyszer elmernek küldeni 1 emailt hogy vegyemm meg ezt mag azt akkor én azt fogom nekik válaszolni hogy oké még 1 email töletek és minden nap keresek 1 létező cimet és oda kiküldöm. de mi van ha véletlenül rájönnek hogy én voltam gondolom nem lehet bajom belölle.

2015. szept. 8. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

iratkozz le a hírlevélről (ha lehet) ha nem akkor spam-nek minősül. igazából megértelek bár mégse mondhatom, hogy "csináld csak" mert ennek azért nem ez a módja és továbbra is kapni fogod a leveleket. szóval attól kellene megszabadulni.


(persze bosszúállásnak nem rossz ötlet :) tor-browser anonimitást nyújt)

2015. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy elöször szólok figyelmeztetem hogyha mégegyszer 1 levelet kapok akkor minden nap rendelek valamit a tor az nagyon jó ötlet :)
2015. szept. 8. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
robot küldi.. kétlem, hogy bárki megkapná
2015. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkapja mert megnézem mi az eredeti email cimük :)
2015. szept. 9. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!