Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldal like csalások,...

Facebook oldal like csalások, lehetséges?

Figyelt kérdés
Nap mint nap facebookon az ajánlott csoportoknál ajánl nekem olyan oldalakat ahol hasonló oldalak vannak mint amilyet már korábban belikeoltam. Ezek latex stb.modellek / cosplayerek összesen 6 oldalt követek.Viszont ajánlatnak folyamatosan a"népszerü" ilyen oldalakat kapom meg és itt jön a bökkenő ezek a modellek gyakran nem igazi modellek hanem ronda deformált és sokszor kövér (szerintem csalók is) lányok ha lányok egyátalán és nem valami transzik.viszont a likeot száma az oldalukon illetve képeiken csillagászati mértékeket érnek el. aminek viszont semmi értelme egyharmad annyi likeot hogy kaphat egy olyan nő akinek semmi köze a szépséghez és a modellkedéshez mint pl. Kate Upton? Hogy lehet/ tudnak csalni a likeokkal? kamu oldal átirányitások kamu fiókok? ellenben mindazzal hogy a valóban szép és tehetséges modellek csak jó ha egytized annyi figyelmet kapnak!

2015. okt. 7. 13:22
 1/2 A kérdező kommentje:

ez egy tökéletes példa: [link]

. persze izlések és pofonok . de azért ugye az kissé túlzás hogy majd 1 millió embernek legyen rossz izlése nem ?

2015. okt. 7. 13:23
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 te még sosem néztem meg a parlamenti választási eredményeket?
2015. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!