Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizettél már a jófogás.hu...

Fizettél már a jófogás.hu oldal szolgáltatásaiért mióta fizetős lett?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hirdetések megújítására, előresorolására, ami korábban még ingyenes volt. Vajon lesz elég bevételük ebből? Ráadásul még sms küldésével sem lehet fizetni, csak bankkártyával.
2015. okt. 9. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fizettem kb 8 terméke előresorolásánál, de csak azért, mert teljesen ingyen házhozszállítás volt rajta. A kategóriája alapján 500Ft/db lett volna, de én áttettem másik kategóriába, ahol csak 50Ft volt az előresorolás díjja. Utána meg visszatettem az eredeti kategóriába. Az a baj, hogy a jófogás hülyének nézi az embereket. Még a vateránál is jobban le akarja húzni az embereket. 500Ft egy előresorolásért? Nevetséges és szánalmas.
2015. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
500 Ft tényleg erős túlzás, főleg ha legfeljebb 1000-2000 Ft-os áruról van szó. Szomorú, hogy kategóriaváltással kell trükközni. A meghirdetett eladási ár függvényében kéne megszabniuk az előresorolás árát, bár azzal együtt sem lesz sokáig elől a termék a listában. Én remélem, hogy a jófogás belebukik a fizetőssé tételbe.
2015. okt. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!