Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet keresés gyors HELP!?

Internet keresés gyors HELP!?

Figyelt kérdés
Sziasztok én Dunavarsányban lakom és nekem 15le és 0,9 fel a netem ebből általában olyan 7le és 0.4 szokott lenni én nagyon sokat torrentezek nézek videókat 4k-sakat töltök le és fel és 3 számítógép használja 4 telefon és 1 xbox milyen internetet ajánlanátok itt dunavarsányban? kérlek szolgáltatót és csomagnevet is mondjatok köszi

2015. okt. 9. 14:48
 1/4 CspCsj ***** válasza:
A 120/24 elég szimpatikus, csak belefér-e a havi keretedbe, illetve a pontos címeden is elérhető-e?
2015. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt én is láttam csak aggasztó az ára mert alőször nagyobb cégeknél nézem invitel, digi, upc ezek közül csak invitel van nálunk de az is nagyon lassú 30 le és 2fel de a diginél láttam ugye az 1000megás netet na ott megakadtam 5ezer forint hűség nélkül és NAGYON gyors de nálunk az a 120 megás az 12ezer forint és ez elképesztő remélem a digi egyszer eljön hozzánk is mert álmom az az internet
2015. okt. 9. 15:44
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Bár kisváros szélén élek, és a belvárosban van Digi, a kertesházak ebből kimaradnak. Ezen a környéken 10/1Mbit a felső határ. (papíron 20-30Mbit is lehetne, de túl messze van a központ, és amikor nagyobb csomagot kértem, állandóan szakadozott)

Nem villámgyors, de elég.

2015. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ez a baj azzal hogyha nem bent a főváros kellős közepén élsz
2015. okt. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!