Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott egy személy Facebook...

Letiltott egy személy Facebook-on?

Figyelt kérdés

Elsőre 13-14 évesnek tűnhetek, de nem. 24 vagyok, és lehet gyerekes a kérdés, viszont én csak tudni szeretném, hogy mi a helyzet, mert nem vagyok jártas az e féle dolgokban.


Az egyik percben még megtaláltam őt a keresőben, a chat nevek között, stb. A következő percben meg már hiába írtam be a nevét a keresőbe, nem dobta ki. Rámentem közös ismerősöknél az "Ismerősök"-opcióra, de nem találtam meg ott se őt. Próbáltam az előzményekből megnyitni a profilját, de nem tudom. Azt írja a böngésző, hogy nem elérhető az oldal.


Az egészben az a fura, hogy még csak egy szót se beszéltünk, és még csak nem is tettem ellene semmit se :)


2015. okt. 20. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem beszéltetek, akkor nem lehetett olyan nagy ismerősöd, és ezért törölt.

Az is lehet, hogy csak inaktiválta magát (én is szoktam néha)

2015. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy inaktiválni, és az miben nyilvánul meg?
2015. okt. 20. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy átmenetileg nem lesz elérhető az adatlapja, senki nem tud neki írni.

A beállításoknál lehet inaktiválni.

2015. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, mintha nem is létezne.
2015. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom, te se tudsz róla, de akkor elmondom, hogy a Facebook-nak van súgórendszere. Akármilyen hihetetlen, minden kérdésedre megtalálod a választ.


[link]

2015. okt. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!