Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ilyen béna a...

Hogy lehet ilyen béna a Microsoft? Nem tanultak marketinget?

Figyelt kérdés

Nagyon vártam már az EDGE böngészőt, hogy kipróbálhassam milyen. A Microsoft azért dobta ki az explorert és készítette a helyébe ezt, mert szinte senki sem használta a böngészőjüket. Most meg van az Edge, ami a Chrome gyorsaságával vetekszik, de:

- nem lehetségesek a bővítmények,

- több weblap megnyitásakor könnyen összeomlik, tehát még instabil,

- a Facebook timeline percekig töltődik néha, míg a Firefoxban és a Chrome-ban néhány másodperc alatt.

És csak JÖVŐRE lesz az új bővítményes frissítés hozzá. Komolyan azt hiszik, hogy addig majd "megvárják" az ügyfelek, hogy jobb legyen az Edge és áttérnek rá? Szerintem aki már szenvedett vele mostanában, lemond erről a böngészőről is és többé nem fog visszatérni. Nem értem mi az üzleti stratégiája ebben a Microsoftnak...



2015. okt. 31. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki használ bővítményeket (szerintem sokan azt sem tudják mi az), az említett hibák pedig nem általánosak, mondhatni a hiba az ön készülékében van :)
2015. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a Microsoftnak csak egy fontos dolog van,és azt úgy hívják : pénz.

az,hogy működik e rendesen amit eladnak,az már nem fontos.

csak lökd a lóvét,és kuss. :)

2015. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 1 hát nem az én készülékemben van a hiba, mert a konkurens böngészők nem omlanak össze ugyanazon a számítógépen, ugyanolyan használat mellett.
2015. nov. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!