Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezők: szeretném visszat...

Torrentezők: szeretném visszatölteni a letöltött filmeket, de hiába van egész nap megnyitva a kliens, senki sem viszi. Hogy tudom így hozni az 1. 0-s arányt?

Figyelt kérdés

Konkréten minden letöltésemnek az aránya 0.0

Pedig direkt letöltöttem egy olyan filmet, ami nem id kell, csak sokan töltik. De nem tőle, mert gondolom sokadik helyen vagyok a listában.

Feltölteni nincs mit, hogy javítsak az arányomon?


2015. nov. 15. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van torrented amit töltött már valaki túled? Nem lehet hogy a beállításokkal van baj?
2015. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem én töltöttem fel.

Én csak letöltöttem filmeket, amiket visszatöltenék.

2015. nov. 15. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 úgy értem hogy az általad letöltött torrentekből még soha 1 byte sem töltődött vissza?
2015. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de, csak minimális
2015. nov. 15. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hol van még arányrendszer?

G.

2015. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azóta keresgéltem, és rátaláltam erre a 48 órás szabályra.

ennél viszont az a kérdésem, hogy ha két gépen is vannak letöltve dolgok, és az egyikről nincs seed, a másikról meg dupla annyi ideig van, az úgy elfogadható?

2015. nov. 15. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott az aktivitás menüpont, az alapján seedelj!

G.

2015. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azt figyelem is, de fura, megy az utorrent, minden aktív, és az aktivitás menüben a torrentek fele 'stopped' állapotban van. miért?

beállításokban átállítottam, hogy 50 is mehet egyszerre.

2015. nov. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!