Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrent letöltési hiba?

UTorrent letöltési hiba?

Figyelt kérdés
Elindítok akármilyen letöltést, csatlakozik a peerekhez, majd elindul, megy 1-2 mp-g, majd teljesen megáll, és csak akkor indul el rendesen és szedi le, ha másodszorra indítom el. Ez a jelenség ma kezdődött csak. Mitől lehet, és hogy lehetne orvosolni?

2015. dec. 17. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy az utorrent az utóbbi pár évben átváltozott egy rakás ****rá. Bloatware, instabil, elsődleges célja a reklámozás, nem a letöltéseid, és a többi. Tegyél magadnak egy szívességet, és szabadulj meg tőle.
2015. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hogy lehetne orvosolni?"

Mondjuk úgy, hogy nem frissíted a utorrentet soha, visszaállsz a 2.0.4-es verzióra, és örülsz.

2015. dec. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem telepítettem új verziót, ki is van kapcsolva a frissítés és a buildszám sem változott. A legelső 3.4.5 buildet használom, reklámok kilőve, semmi szemét nem települt mellé, és mióta felraktam azóta stabil. Tegnap viszont elkezdte azt a hülyeségét valamiért, és örülnék ha meg lehetne csinálni valahogy, mert nem szeretnék sem más klienst, sem régebbi uTorrentet használni, hiszen eddig ez is tökéletes volt.
2015. dec. 18. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy torrent kliens számomra azt jelenti, hogy letölti a kívánt tartalmat és utána visszatölti. Ehhez nem kell semmi beépített fasság, reklám, bitcoin miner, egyéb szarok.


Érdemes lenne másik klienst használni, ott van pl. az open source Deluge.

2015. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"reklámok kilőve, semmi szemét nem települt mellé"


Nem kell másik kliens, uTorrent a legjobb, nekem még sosem volt mellette semmi szemét, sem bányász cucc se semmi!

2015. dec. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!