Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van az, hogy random...

Norbi658441 kérdése:

Mitől van az, hogy random elmegy az internet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akármikor csak random elmegy az internet.Asztali gépről van szó.Jóbb alsó sarokban kidobja azt a sárga felkiátójeles háromszöget.Először azt hittem,hogy a szolgáltatóval van valami gond,ezután kihúztam a netkábelt,visszaszúrtam és bejött a net kb.2óra mulva viszont megint elment,megismételtem ugyanazt és megint visszajött.Szerintetek az alaplapom romlott el?Csak mert 2 és fél éves alaplap a jótállás már fél éve,hogy lejárt.Esetleg van rá valami mód,vagy másokknál is előfordult ez?Mnden illesztőprogramom a legfrissebb.

2015. dec. 31. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka van. Pl van router? Az ha már régi vagy nem bírja a netet néha pár óránként összeomolhat. Ha a szolgáltató eszköze szar az is összeomolhat. Vagy a gépeden is lehet valami ami összeomlasztja. Egy friss windows talán segít. Ha az alaplappal is lenne baj kb 2000ft egy ethernet kártya de ez szerintem legvégső eset.
2015. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A router az elég komoly,a nettel nincsen baj,mert mikor nemment a telefonon wi-fi-ről keresztül tudtam csatlakozni.És úgy van megoldva,hogy antennáról jön a jel,az megy a routerba,onnan az adja a wi-fi jelet+tovább van húzva netkábelen keresztül a gépbe,szoval valami a számítógép körül lehet.64bites Windows 10-et futtatok,és minden frissítés fel van telepítve.
2015. dec. 31. 21:41
 3/3 anonim válasza:

Antennáról megy a jel, tehát mikro vagy műholdas interneted van.


Ez kb. megis magyarázza a dolgot. Ezeknél sajnos előfordul, hogy szakadozik a jel és az, hogy a gépeden egyik pillanatban nem volt a net a telefonodon meg már a másik pillanatban igen akkor az azért van, mert mikor épp a gépednél ültél nem volt, mikor a telefonhoz értél akkor meg már volt jel. Sajnos a mikro vagy műholdas net ilyen, nincs mit tenni.


Esetleg próbálkozz olyan nettel ami stabilabb (Vodafone 4G, vezetékes net), ha van...

2016. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!