Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használhatok wifit kód úgy...

Használhatok wifit kód úgy hogy jel van de internet nincsen (többi lent)?

Figyelt kérdés
tehát van egy wifi itthon már 2 éve ezt kértem hogy legyen aztán karácsonyra megkaptam és még karácsony este megkérdeztem az unokatesómat hogy segít-e megcsinálni és a nevelő apukám aki vedte és utáljuk egymást egyből oda szólt hogy nem a tesód hanem a fiam fogja majd megcsinálni ... hát ezek után el is ment a kedvem a wifitől mert tudtam hogy miért akarja hogy ő csinálja meg és tudom már miért vedt nekem wifit végre... azért mert én idáig kábelről neteztem a laptopommal így ő addig asztali gépem nem tudott netezni most rájött hogy egyszerűbb lenne már neki használni a netet ha végre lenne wifi amit idáig nem engedett most megvan csinálva a wifi hétköznap 9-ig és hétvégente éjfélig megy aztán a jel marad de az internet eltünik.. tehát itthon megvan hozzá minden valahogyan én ezt áttudnám szerkezteni? az asztali gépére feltudok menni megtudom nézni mi az ip-cím de wifit még soha nem állítottam be így nem annyira értek hozzá 17/F valamennyi programozássban is van tudásom tehát nem hiszem hogy elvagyok maradva csak még nem volt wifi a kezemben...
2016. jan. 9. 00:44
 1/3 A kérdező kommentje:
ha segít az valamit akkor van pendriven kali linuxom ha azzal lehet valamit kezdeni
2016. jan. 9. 00:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi ilyen nem kell. Ha gondolod privátba segíthetek.


Olyan kérdésem van biztos a wifin van tiltva a net? Azaz nem lehet, hogy a számítógépedre lett álltva valami korlátozás? Mert az sokkal egyszerűbb. Ezt jó lenne megtudni. Bár egyszerű. Ha elmegy a net és este 9 után lépj be a linuxal ha ott se lesz net akkor valóban a wifin van korlátozva. Innentől megpróbálok privátban segíteni.

2016. jan. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve nevelőapád gépén is korlátozva van? Azaz neki is elmegy a net 9 után hétvégén éjfél után? Ha nem akkor neked valami mac cím szűrés van csak át kell írni. Ha az se akkor továbbra is azt mondom privátban egyszerűbb lelevelezni.
2016. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!