Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Akosrakos kérdése:

Mi a véleményetek erről a videósról? MurderCorp Gyilkoss@gzrt. Youtube.com/channel/UCkgZ7A10_hhANSXVAWk6JSg.

Figyelt kérdés

Sokan lenézik, utálják pedig csak a szín tiszta igazságot mondja el.

Bemutatja, hogy mik is az igazán nagy problémák ebben a mai sötét világban. Sok munkanélküli, hajléktalan,sok ringyó aki másokat csak a pénzéért szeret, ingyenélőket: Herby,Unfield stb...akik még életükben nem dolgoztak egy percet sem és a többi ember ezekre még fel is nézz.



#bűn #bűnhődés #igazság #egyenlőség #Peter Smith #gyilkossagzrt #broadcast 2010 #szilank13
2016. jan. 20. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kis reklám ez az oldal a csatornádnak
2016. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem az én csatornám. Csak nem szeretem, hogy emberek többsége illuzióban él, mindenük a pénz, náluknál alacsonyabb szintű embereket lenéznek, álszentek, még a barátjukat és képesek elárulni, kihasználni a saját hasznukra. És a pénzből adódik, hogy a youtube videósok többsége is csak a pénz miatt csinálja az egészet. Tisztelet a kivételnek!
2016. márc. 28. 13:16
 3/3 anonim válasza:
Én nézzem a videoit sok mindenbe egyetértek vele, csak abba nem, hogy fikáza youtube videosokat igaza van, hogy gyakorlatilag ingyen élők, de hát hülyék lennének kevesebb pénzért elmenni dolgozni egy futó szalag mellé vagy amelyik értelmesebb irodába, ahol cs*sztetné öket egésznap fönök meg a kollégák.
2016. márc. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!