Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható oldal a PCX?

Megbízható oldal a PCX?

Figyelt kérdés
Ha rendelek egy gépet, akkor sok esélye van, hogy valamelyik hibás?

2016. febr. 19. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez soha nem a bolton múlik(feltételezve, hogy nem kérsz gépösszeszerelést, ebben az esetben nyilván ellenőrzik - nem, ilyenkor nem fognak rosszat küldeni), hibás darab meg bármelyik gyártó bármelyik árkategóriában előfordulhat.

Pár éve egy proci foglalata rosszul volt feltűntetve náluk, megrendeltem, nem működött, és zokszó néklül küldtek futárt, és fizették a szállítást(végül egy olcsóbbat választottam helyette, a különbözetet meg elutalták).

Garanciával kapcsolatban viszont kb vért hugyoztam mire sikerült megegyezni velük, ez kétszer fordult elő, azóta nem vásárolok ott(ugyanakkor ha nem pár napon belül megy tönkre a cucc, akkor emiatt nem kell aggódni, és a garanciával mindenhol szívás van, iponnal sem jársz jobban ilyen szempontból).

2016. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. De még a legmegbízhatóbb helyeken is előfordulhat, hogy hibás terméket kapsz. Ilyenkor jó a garancia.
2016. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!