Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet szolgáltatás...

Mobilinternet szolgáltatás minőségbeli probléma?

Figyelt kérdés

Nemrég kötöttük szerződést a vodafonenál mobilinternetre. Régen is volt ilyen csomagunk, csak aztán feleslegessé vált, a hűségidő lejártával felmondtuk. Most telepakolták plusz szolgáltatásokkal, amik automatikusan aktiválódnak, melyek közül direkt megtartottuk az európa és világnapijegyet, ami külföldön automatikusan aktiválódik.

Párom Szegedre jár dolgozni és azt vette észre egyszer SZEGED BELVÁROSÁBAN, hogy rácsatlakozik a szerb hálózatra a zsebwifi. Ez még a régebbi fajta, nem találtam a használati utasításában, hogy át lehetne állítani manuális hálózatválasztásra. Megnéztem online és kiszámlázták a napijegyet, 3000 ftot. Akkor felhívtam az ügyfélszolgálatot, akivel beszéltem azt mondta, jóváírja az összeget... Lemondtam közben a napijegyet is, meg a roamingot is, mivel nem tudott netezni, mert folyton elment a szolgáltatás, vagy átcsatlakozott. Ma megnéztem online a számlát, kiderült, hogy kétszeri napijegy is ki rá van már terhelve a számlára... azaz 6000 Ft Szeged belvárosában roaming szolgáltatásért... Ebből ha igazat mondott az ügyfélszolgálatos hóvégén jóvá lesz írva 3000 Ft, de nyilván szerintem így nincs jól. A másik 3000 Ft is elég szemétségnek tűnik, főleg, hogy pár másodpercért, mert szerencsétlen párom folyton kikapcsolta inkább, ha ilyet látott. Kérdés, bemehetek-e kérni, hogy írják jóvá a másik 3000 Ft-ot is? Nem is külföldön volt, és úgy érzem, ez az ő szolgáltatásuk minőségét mutatja... Jól jött volna későbbiekben ez a napijegy, de nem magyarországi szolgáltatásért... 2 mp roaming miatt...



2016. febr. 21. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt nekik mondd el, ne nekünk! tudtommal nincs itt official vodafone support a gyk-n.
2016. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!