Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cím alapján konkrét helymeg...

IP cím alapján konkrét helymeghatározás (utca, házszámmal együtt) lehetséges az internet segítségével? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Wehe wehe :) Ha van ismerősöd a szolgáltatónál, akkor lehetséges. Ki szólt be neked, hogy meg akarod ölni?
2010. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

lehet


[link]

2010. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ismerősöm állította, hogy simán meg lehet találni egy levél íróját, mert a forráskódból ugye meg tudom nézni az IP-t, viszont azt is mondta, hogy net segítségével a konkrét cím is meghatározható ami szerintem hülyeség mert max csak a várost tudom megtalálni.


Szerintem is amúgy kell minimum belső ember aki netszolgáltatónál dolgozik.


Köszi

2010. márc. 31. 16:28
 4/21 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:


Én is nézem ezt az oldalt a saját IP címemmel, meg is találja a várost csak rosszul jelzi az utcát.


Miért lehet ez?

2010. márc. 31. 16:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor én ezek szerint most budapesten vagyok... ilyen a [link] is.
2010. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szolgáltatód helyzetét jelöli a térképen, nem ahonnan te lekérted azt az IP-t.
2010. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jaa értem akkor ezek szerint a szolgáltatót mutatja és akkor tudom, hogy ott kell belső embert szerezni.


Köszi:)

2010. márc. 31. 16:32
 8/21 anonim válasza:
persze h meg lehet, azokból az adatokból is amiket elkér a szolgáltatód.. persze nem fogják kiadni normális esetben..
2010. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ez milyen, valos cimet csak ip alapjan csak szolgaltato tudhat, gondolj be pl mobilinternet berleted van pesten kototted x szolgaltatonal, elkoltoztel magyszentpusztakotkodacsra es ott hasznalod ki mondja meg hogy epp mi a cimed? a szolgaltato es o is csak azt ami a lakcimkartyadon szerepelt mikor szerzodes kotottek veled! - persze csak birosagi hatarozattal adhatoak ki ilyen adatok.
2010. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
komaradt hogy az ilyen ipmegnezegetos oldaloakon csak a szerver helyzete lathato... ja es sok szolgaltatonal van dinamikus ip cim ami minden csatlakozasnal valtozik... azon igazodj el
2010. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!