Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törlik a steam accountomat?

Törlik a steam accountomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok nincs teljes kogu steam accountom mert még nem költöttem fel a pénztárcámat és most vettem vettem meg a cs go-t az 576ban es ugy aktivaltam magyarul nem online vettem meg es ha nem tolotm fel a steames penztarcam akkor torolni fogjak az accountomat???

2016. márc. 6. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem törlik, hiszen megvásárolt játék van rajta.

Csak az üres, hónapok óta elhagyott fiókokat törlik , ami rád már nem vonatkozik.

2016. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kéz :)
2016. márc. 6. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A Steam pénztárca egy toooootálisan mellékes dolog, én 5+ év alatt még egyszer sem töltöttem fel rá pénzt. Amíg nem csinálsz valmi nagyon csúnya dolgot, addig nem kell aggódnod :D
2016. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni hogy ha nem töltöm fel a steam pénztárcám attól a barátom tud küldeni nekem cs go-ba skineket tegnap próbáltuk de akkor azt irta hogy 15 napig varni kell valami steam guard miatt
2016. márc. 7. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

A Steam Guard csak a tárgyak biztonságos cseréje miatt van, ha valaki hozzáférne a profilodhoz akkor ne tudja az összes tárgyadat gyorsan eladni vagy magának továbbküldeni, 15 napig felfüggesztik a cserét az elfogadás után, hogy visszavonható legyen.


Tehát cserélni tudsz.

2016. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!