Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A myvip mostanában miért...

A myvip mostanában miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Fellépek az oldalamra és a saját képeimet meg tudom nézni ,viszont az ismerőseimét nem adja ki hanem egy üres fehér négyzet és mikor betült egy 2cm széles kék csík lesz ott,de képet sehol nem látok...
2010. ápr. 2. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, amit mondani fogok, meg senki más se, dee... :) Mindenki tudja, hogy a myvip egy nagy rakás ürülék... :) Ahogy az MSN Live is tele van hibákkal a csili vili kinézet, meg a teljes mértékben fölösleges részei miatt, ezért van benne, nagyon sok hiba :) Na, a myvip ennek a 20szorosa :) Tele van egy kalap... Tudjátok mivel :) Rengeteg felesleges funkció, felesleges csicsás dolgok rajta... :) Szóval, egyáltalán nem kellene csodálkoznotok, hogy nem működik :) Inkább örüljetek, hogy csak ennyi a baj vele xD Mindegy, ez az én véleményem, de a kérdésedre válaszolva, ezért az ok miatt nem töltenek be az ismerőseid képei... xD Itt, ezen a két linken, amit bemásoltam, ugyanazt válaszoltam, mint ide :) Mind a hármatoknak ugyanazt tudom mondani :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__76..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__76..

2010. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végül is teljesen igazad van!

De akkor miért van ennyi ember fennt... :D

2010. ápr. 4. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok :)

Azért mert szép, csicsás és giccses :)

Én is azért regiztem először, mert olyan szép volt a Playboy desing, meg jujj de jó, tudok létrehozni tök jó adatlapot... :)

Aztán egykét hónap múlva már a t*köm tele volt vele, rájöttem, hogy egy k*ki és töröltem magam :)

2010. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lehet h kaki, de legalább tudod követni az ismerőseidet...
2010. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Myvipen ismerősöket követni??? Az a khm... Honlap, vagy mi a szösz, még arra sem jó. Akkor inkább IWIW, vagy Facebook. Bár én egyikért sem rajongom. Üdv.
2010. ápr. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!