Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jobb egy webáruház,...

Miért jobb egy webáruház, mint a vatera?

Figyelt kérdés

Egy korrekt webáruházat 500e-1m forint megcsináltatni. És akkor még jön a reklám, meg a többi huza-vona. A vaterára meg csak felpakolja az ember a cuccot, ráadásul ismert oldal. Az a pár százalék jutalék meg bőven belefér.

Nagyon filózom, hogy mi legyen...


2010. ápr. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Presztízskérdés

2. Átláthatóság


Ha van saját áruházad, magad alakíthatod a kinézetét, a szolgáltatásokat, könnyebben tudod kezelni a számlákat, a nyomtatványokat.

Másrészt jobban mutat egy saját oldal, így az emberek látják, hogy erre is szántál időt, pénzt, a fejlesztésre. Bizonyos igényességet sugároz ha nem a Vatera kispiacán sózod el a termékedet.

Attól függ mondjuk, hogy milyen távon akarod vezetni az üzletet és mit akarsz belőle felépíteni. Ha van 10 doboz valamid akkor add el a Vaterán, de ha ennél többről van szó, akkor nagyon is ajánlott mindennek a saját kézben tartása.

2010. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan szeretek vaterázni, de sok ismerősöm bizalmatlan a vaterával szemben, ezért inkább vásárol webáruházból, ahol akkor kell fizetnie, hogyha megkapta a terméket.

vaterán sokan nem postáznak utánvéttel

2010. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen maximálisan igazatok van. Én főleg a presztízs kérdést látom benne... Egyébként felfuttatni egy webáruházat mennyire melós dolog? Úgy értem, hogy ezt a googlis kereső optimalizálást sosem láttam át... Ha mondjuk söröskupakot árulok, és rajtam kívül még 100-an teszik ezt, akkor a 100. helyen hiába dob ki a googli, a kutya nem fog megtalálni. A másik bajom (elnézést mindenkitől) az informatikusokkal van... 3 honlapot is csináltattam már az elmúlt 3 évben, és mindegyikkel csúsztak, nem lett kész időre, nem olyan lett, nem értem el őket ha kellett valami, stb.
2010. ápr. 4. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A felfuttatás szerintem minimum fél év míg az első helyekre tolod a honlapot. Igazán 2-3 héten belül elkezdődik de sok backlink kell, sok oldallátogatás, jó optimalizáció, hasznos tartalom, érvényes kódok.

Hát az informatikusokkal mindig baj van, igen. Erről én is tudnék mesélni. Azóta magamnak csinálom a sitebuild részt, nem egy nehéz dolog. Nem tudok mindent megcsinálni, de időre készen van és a kezemben tarthatom a dolgokat. Egy egészen jó, keresőoptimalizált, működő webshopot is össze lehet rakni akár a Joomla! tartalomkezelő rendszerrel és a Virtuemart kiegészítővel. Nem mellesleg mindkettő ingyenes és ha valami extra kell akkor alig kell rá költeni. A support is nagyon jó mert sok fórumon, hírcsatornán azonnal értesülök a biztonsági résekről, a frissítésekről, új fejlesztésekről. Ha esetleg megpróbálnád ezt a megoldást, akkor írj egy levelet daneel.spam@ymail.com -ra és adok útmutatást, vagy segítek is szívesen.

2010. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ilyenek ezek az informatikusok, mert általában 2-3, vagy akár több honlapot is csinálnak egy időben.

Én is informatikus vagyok, de csak a vállalkozásunk keretein belül dolgozok. Egy nyílt forráskódú weboldal motort raktam fel egy magyar tárhelyre és azt csinálgatjuk. SEO-t beállítottam, már csak a backlinkek kellenének, meg persze a vásárlók (igaz, volt már 1-2, de reméljük, hogy lesz még több is)

2013. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!