Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » H le vagyok tiltva egy routerr...

H le vagyok tiltva egy routerről ip cim alapján azon át tudok jutni ip cím modositásal?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok de amit a neten talaltam talan a tcp ip protokollal kell valamit csinalni de nemtudom hogy ezzel megoldanam e a problemam. UI: Kerlek ne Gyertek azokkal hogy ne lopjam a netet vay a negativ hozzaallasokkal mert jelentem. Koszi :)

2016. márc. 31. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

A google tiltott ki? :D

tudod mi az a router? mi azaz IP cím? hogyan működnek a hálózatok? hogyan azonosítanak téged a hálózaton? hogyan azonosít a router (amihez csatlakozva vagy) téged a hálózaton?


23F

2016. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ip cím alapján vagy tiltva, akkor igen.
2016. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a Google. A router tulaj. De a kerdes hogy ha megváltoztatom az ip m akkor ra tudok kapcsolódni a hálózatra?
2016. márc. 31. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:

IP-d akkor van az adott eszközön keresztül, ha már CSATLAKOZVA VAGY!

Szóval nem értem a kérdést...


23F

2016. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ha nem irtam le tisztán. Van egy laptopom. Van egy internet amit kisugaroznak router segítségével. Az internet tulaj ugy döntött hogy ne használja mas a ntet ezert letiltotta a laptopom ugy hogy nem a jelszót változtatta meg hanem a csatlakoztatott eszkozoknel ip cim alapján tiltott le.
2016. márc. 31. 16:02
 6/13 Lajos54 ***** válasza:
Ha esetleg úgy állította be (és ha van esze, akkor úgy), hogy csak meghatározott MAC című eszközök csatlakozhatnak, akkor nem tudsz ellene tenni semmit.
2016. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az IP-t a router adja, nem IP alapján tiltott le. Ne lopd a netet, ilyen egyszerű a megoldás.
2016. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugy állította be hogy csak egyes ip címeket nem enged fel(onnan tudom hogy masik eszközről sikerult felmennem)
2016. márc. 31. 16:09
 9/13 Lajos54 ***** válasza:
Éppen ezért írtam az előbb, amit írtam. A routereknél általában nem IP cím, hanem MAC cím alapján szokott történni a szelektálás, amit viszont nem lehet megváltoztatni...
2016. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lajos54 ***** válasza:

Azért ezzel megpróbálkozhathatsz, legalábbis a routert át lehet verni vele:

[link]

2016. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!