Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám végleg eltávolít...

Hogyan tudnám végleg eltávolítani két facebook profilomat, melyeket már nem használok?

Figyelt kérdés
Van két facebook fiókom, már nagyon nagyon rég nem léptem be. Már rég elfelejtettem az email címemet és a jelszavakat is. Nem akarom, hogy bárki is azon a két facebook oldalon jelöljön be engem. Most van fiókom, azt már 2-3 éve használom és ezt akarom megtartani örökre. Mit csinálhatnék, hogy letöröljék azt a kettőt? Írjak esetleg levelet a facebooknak? Ilyen kérelemszerűt?

2016. ápr. 1. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a belépési adataikat, akkor sehogy.
2016. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Gondolj bele, hogy ha e-mail cím (felhasználó név) és jelszó nélkül lehetne bármilyen (nem csak facebook) profilt törölni, hányan szórakoznának azzal, hogy egymás profilját törölgetnék...


Amúgy van egy lehetőség: felveszed a kapcsolatot a facebook-kal, és ha hitelt érdemlően igazolni tudod a tulajdonjogodat, akkor meg lehet oldani. Persze nem megy egyszerűen.

2016. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Erique01 válasza:
Ha már törölted semmi gond nem látják azokat de ha nem és nem is tudod a felhasználó neved se a jelszavad akkor minek kérdezel ilyet ? Ha ilyet lehetne akkor mindenki törölgetné mások facebook- ját ?
2016. ápr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írsz a supportnak, igazolod magad, és ha mindent megfelelőnek ítélnek, akkor törlik.

Bé megoldás: elkezded haverjaiddal feljelentgetni a régi profilodat.

2016. ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!