Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár hete torolt a fb-rol,...

Pár hete torolt a fb-rol, mess irtam rogton üzenetet, két hétig ures pipa, aztán egy hétig látta jel, most megint ures pipa. Tudja ezt manipulálni, vagy csak valami hiba miatt ilyen össze vissza?

Figyelt kérdés
Fb-on csak kitorolt,jelolhetnem újra,a messengeren pedig nem tudom.....a törlés után még tudtam írni.amikor két hét után a látta jel lett,eltűntek a megosztott képek is amiket küldött,majd mikor újra csak az ures pipa akkor visszajöttek a képek.lehet ezt változtatni???

2016. ápr. 6. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna segíteni? Hogyan lehetséges ez?
2016. ápr. 8. 20:19
 2/5 s55 ***** válasza:
Ugyanarra az üzenetre van most üres pipa amit egyszer már látott?
2016. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezért nem ertem,hetente változik,hol megnézett,hol ures pipa.....lehetséges ezt változtatni?
2016. ápr. 9. 22:47
 4/5 s55 ***** válasza:
akkor ez azt jelentheti, hogy amikor látta akkor nem voltál letiltva, aztán megint le lettél tiltva és akkor már nem jelzi, hogy látta-e. Szóval ha egyszer is azt jelezte, hogy látta, akkor látta
2016. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tehát akkor "jatszadozik", hetente letílt majd vissza...:)
2016. ápr. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!