Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi nomadikus telefonszolgált...

Digi nomadikus telefonszolgáltatásban az otthoni saját wifi hálózatunkban mi tiltja le az én oldalamon a hangot?

Figyelt kérdés
Olyan valakit keresek aki otthon van ebben a témában már csak a kíváncsi is lettem Digi optikai adapteres internet van az adapter (HUWAEI HG8247H) ami router is egyben. Az androidos telefonon a Zoiper és rajta használnám a Digi nomadikus telefont ha a Huwaei adapter wifit használom van hang az én oldalamon és van mobilinternetnél is de nincs hang ha a TP-Link routert használom (ennek nagyobb a hatótávolsága) és ami még cifrább a PC-n sincs hang a Zoiperrel pedig oda a Huwaei adapter UTP (LAN) kábelén csatlakozik közvetlen az internet. Olyan valakit keresek aki nagyon otthon van a router átjárók tűzfal stb. ügyben vagy ami okozza ezt, akár privátban is nagyon szeretnék segítséget kapni és természetesen minden más VOIPOS dolog müködik a telómon és a PC-n is nyilván a Zoiper SIP fiókos dolga teszi ezt de mégis az internetes dolog tilt vagy nem enged át valamit hozzá. Az egy másik dolog hogy jól el van cseszve ez a SIP fiókos valami sokszor kín keserves kivárni mire regisztrál (belép) ezzel szembe a a RebVoice és az abban használt "olcsomobilhivas dolog azonnal belép. Egy képet is mellékelek nagyjából hogy néz ki a Zoiper-es gond: [link]

#tűzfal #router #Digi #nomadikus telefon
2016. ápr. 27. 10:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést UTP kábelt kellett volna írnom, összefoglalva minden bizonnyal a Digis (Huawei)adapter LAN részében történik valami ami miatt a Zoiper egyik irányba nem ad hangot ami az érdekes ugyanez az adapter a Wlan (vezeték nélküli) módban meg tökéletes mert akkor normálisan működik a digi nomadikus telefon.
2016. ápr. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!