Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látja 10-ből 9-szer...

Miért nem látja 10-ből 9-szer a WiFi-t a laptop?

Figyelt kérdés

Lenovo G500


A hivatalos driver van telepítve. De csak és kizárólag az én WiFi-met nem hajlandó látni, az összes többit igen. Ha látja is akkor is csoda ha csatlakozik. Legtöbbször visszadob azzal, hogy nem tudott csatlakozni. Minden más cucc itthon gond nélkül működik, csak ez a gép produkálja ezt.


Windows 7, Windows 8, Windows 10, előbb vagy utóbb de az összesen elkezdte ezt a sz*rságot. A 10-en még megértettem, mert nincs hivatalos driver, de 7-hez meg 8-hoz van.


Ötletek?

Előre is köszönöm!



2016. máj. 7. 09:55
 1/2 anonim válasza:

nekem se mindig látja a laptop


a telóm az szinte mindig

2016. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek azok a baromságok amik miatt örökre itt fogom hagyni a Winfos-t amikor kijön a 2016-os MBP. Az ember dolgozni akar a laptopján nem driverekkel szarakodni, meg kék halálokat elemezgetni... De elegem van már.
2016. máj. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!