Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon sok embert jelöltem...

Facebookon sok embert jelöltem be, ezért kiadta, hogy azonosítsam magam (ismerőseimet ismerjem fel). Ott nem adott be képet, így nem volt mit felismernem, befrissítettem és blokkolt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ezt írja jelenleg, de nem engedi kiválasztani az opciót, hogy azonosítsam őket. Mit tehetnék, hogy újra engedje és azonosítsam magam?


[link]


2016. máj. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el ami oda van írva.. várj egy órát.. egyébként próbáld más böngészővel hátha úgy kiadja a képeket
2016. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De komolyan!! Hány perc volt ezt a kérdést kiírni? 2-3 perc? A kép feltöltésével együtt 2-3 perc biztos. Hány másodpercbe telik elolvasni egy sort? 2-3?


Oda van írva! ÓRÁNKÉNTI LIMIT TÚLLÉPÉSE.


Nem túl nehéz értelmezni. A frissítés=újrapróbálkozás. De óránként 1x engedi. Vársz egy órát és hoppá újra próbálkozhatsz.

2016. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 11:15 körül tiltottak le, 12:25-30 körül próbálkoztam újra. Kérdésem 12:37-kor került ki. Köszönöm a hasznos hozzászólásokat...
2016. máj. 19. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne jelőlj be fűt fát.


Regisztrálj újra, és minden problémád megoldódik.

2016. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!