Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WTF? Ha YouTube-on frissítem...

WTF? Ha YouTube-on frissítem az oldalt, a kommentem megírása után akkor miért törli a kommentemet?

Figyelt kérdés
Nézzétek meg, írjatok egy kommentet, és frissítsétek utána az oldalt, és ki fog törlődni a komment. Legalább is szerintem. Ma egy nagyon hosszú kommentet írtam és fontos is lett volna, erre kitörli... szerintetek nem lehet még valahonnan "visszahozni"? Elvégre elküldtem, csak utána frissítettem egyet -.-" Már magam se tudom miért... Ááá, segítsetek pls!!!

2016. máj. 25. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem történt ilyen velem. Max azt tudom elképzelni, hogy lassú a neted és azelőtt frissítettél mielőtt elküldte volna.
2016. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csatorna tulajdonosok azt is betudják állítani, hogy csak jóváhagyás után jelenjen meg a komment. Nem lehet, hogy ez a helyzet?
2016. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, először is.


Nem, nem azelőtt frissítettem, emlékszem is (másodpercekkel utána, miután már ott volt a kommentem), és azóta megpróbáltam többször és ugyanez volt, és azóta se jelent meg az a kommentem.


Elárulom, hogy a Videománia "neo feat. Dancshow - Videomania" c. zenés videójához írtam kommentet, válaszul egy másik kommentelőnek. Szerintem tök jó lett, hosszú is lett és "viszonylag" sokáig írtam... :(


Ma is írtam egy másik kommenthez választ, elküldte, elolvastam, vártam egy nagyon picit, frissítés és eltűnt...


Próbáljátok ki, ilyet én még nem láttam.


Nem tudom, hogy moderáció-e, nem hiszem, mert van egy másik kommentem is, és az elment (akkor nem frissítettem), de azt nem válaszként írtam. És most ki is próbáltam, ha nem választ írok, hanem én írok egy kommentet (tehát értitek, egy ilyen kezdőt), akkor hiába frissítek nem tűnik el :D -.-".

2016. máj. 27. 12:02
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
lehet valami blokkolja (adblock, szkript blokkoló), vagy nincs engedélyezve a harmadik féltől származó süti, vagy csak lejárt. Töröld a sütiket,gyorsítótárat és úgy próbáld meg. Sütiknél meg lehet nézni a lejáratot is. nekem volt hogy a google-ra belépve nem lépett be a yt-ra...
2016. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RaccoonRen válasza:
Mostanában én is ezt vettem észre. MA is ez történt. Szépen megfogalmaztam a kommentet majd frissítettem a videót és a kommentem eltűnt. De még a Youtube-on belüli előzményekben sem találom.
2022. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!