Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van már az androidos...

Mi van már az androidos Google Chrome-mal?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül felhúz, fogalmam sincs milyen frissítés érkezett (már ha ez emiatt van, de remélem, hogy nem és vissza lehet csinálni).


Amikor a Facebookot nézem, eddig is kaptam már felhívást, hogy töltsem le a Lite-t, de soha nem ilyen erőszakosan, mint az új Google frissítés óta. Minden harmadik másodpercben átdob a Google Play-re, de egyszerűen engem nem érdekel a Facebook hülye messengere, és már hihetetlenül elegem van belőle, hogy egy beszélgetést nem tudok úgy megnyitni, hogy ne dobjon át a Google Play-re.


Ez mondjuk a kisebb probléma, ami még rosszabb, hogy az oldal felső sávjában megjelent egy fix kék sáv, ami az oldal webcímét tartalmazza, és mostantól csak úgy tudok átmenni másik weboldalra, ha bezárom az adott oldalt és új webcímet írok bele.


Megnyitás új lapon? Felejtsd el! Zavar, hogy nem lehet már új lapon megnyitni webcímeket, pedig nagy szükségem lenne rá, hogyha egy cikket/tutorialt az adott pillanatban nem tudok elolvasni, el tudjam tárolni egy új lapon, hogy később visszatérhessek rá, de mellette tudjak böngészni is. (Plusz fontos dolgokat is tároltam ezen a módon, mind elveszett...)

Most már ezt csak úgy tudom megoldani, hogyha felírom jegyzetbe az oldal linkjét, vagy ha Facebookon találtam, akkor elküldöm saját magamnak privát üzenetben...


Szóval iszonyat elszúrták ezt a jó kis böngészőt. Remélem, hogy lehet valamit tenni, hogy visszaállítsam a Google-t a régire, de megfordult már a fejemben a mobilos böngésző váltás is.

Meg lehet oldani ezeket a problémákat? És ha nem, tudtok ajánlani egy másik (jó) mobilos böngészőt addig, amíg a Google-nek nem jön meg az esze?

Nagyon köszönöm a válaszokat, és elnézést az ideges hangnem miatt.



2016. jún. 5. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Az androidnak vannak idegesítő szokásai.

2016. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első részére:


Ez nem a Chrome hibája. Sajnos tegnap Zuckenberg bácsi úgy döntött hogy többet nem lehet kijátszani a Messengert. Most már nem lehet böngészőből üzenetet küldeni a Messenger nélkül.(kivéve ha a böngészőt át váltod asztali nézetre)

2016. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2, köszönöm a magyarázatot. Elég rossz döntés volt (hogy enné meg a kisujjamat), de legalább már tudom, hogy ne nagyon próbáljak megoldást keresni a problémára. Köszi!


A probléma első felével kapcsolatban nem tudom, hogy történt, de miután a Facebook "új, imádnivaló" Messengeréből megnyitottam egy linket, hirtelen az egész helyreállt. A kettőnek tuti nincs köze egymáshoz, és valószínűleg nem is attól javult meg, hogy tegnap panaszlevelet írtam, talán csak egy általános hiba/bug volt, vagy pedig varázsló vagyok.

2016. jún. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!