Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal belépési hiba számítógé...

Paypal belépési hiba számítógépről?

Figyelt kérdés

Ebay-en akartam fizetni, ezt a hibaüzenetet kaptam:

"We are unable to validate your information. Please try again.

At this time, we are unable to process your request. Please return to eBay and try another option."

Fellépve a paypal oldalára sem tudok belépni:

"Sorry, we can't log you in. If you think there's an issue with your account, contact us and we'll help resolve it."

Ha megpróbálom rossz jelszóval, akkor azt adja ki, hogy rossz jelszó, szóval nem azzal van a baj.


Ha telefonról próbálok belépni, szintén nem enged, de telefonon ebay-en keresztül engedni!



2016. jún. 7. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Jelszó emlékeztetővel új jelszót állítottam be, utána működött.
2016. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azon már túl vagyok, ezt kifelejtettem! Módosítottam a jelszót, de semmi változás!
2016. jún. 7. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Levelezésed megnézted? Nem kaptál paypaltól levelet, hogy valami gond lenne a fiókoddal? Csak úgy nem tiltják le szerintem, mármint szó nélkül.
2016. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
visszakerestem minden levelet, de nem! és mondom, telefonon keresztül működik
2016. jún. 7. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor az ip címedet tilthatta le a paypal. Lehet virusos a géped. Tudsz ip címet cserélni?
2016. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

új gépem van, eddig erről (1,5 hónap) még nem használtam. Régi beizzítottam, arról OK. az újon is tudok emlékeztetővel jelszavat változtatni, de belépni nem.

Lehet, hogy vírusírtó/tűzfal blokkolja (Acer laptop, McAfee van rajta, 1 hónap próba lejért, még nem frissítettem).

IP címet nem tudom, miként lehetne cserélni

2016. jún. 8. 00:21
 7/13 anonim ***** válasza:
magyarán mindenhonnan be tudsz lépni csak az új laptopról nem?
2016. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem egészen. Telefonról közvetlenül sem, de ha ebay irányít át akár böngészőben akár app-ból, akkor igen
2016. jún. 8. 00:53
 9/13 anonim ***** válasza:
amikor követlenül mész akkor hhtp:// vagy https:// van a címben?
2016. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
https
2016. jún. 8. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!