Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Halozati kartya a hibas?

Halozati kartya a hibas?

Figyelt kérdés

Nincs internetem. Piros x van a halozati ikonnal. Ha csatlakozni szeretnek 651-es hibat ir. A modemem osszes ledje szepen eg es hatul a halozati kartyanal is zolden eg a led.

Telekomos telefonrol jovo internetem van. Bejelentettem. Kijott egy csavo es neki a modemem (nincs wifi routerem) jo volt. Azt mondta halo kartya a hibas. Szerintetek ?


Meg annyit hogy letiltva nincs semmi az eszkozkezelonel meg sarga haromszog felkialtos jel van a Wan miniportoknal. Mi lehet a hiba ? Esetleg beallitasoknal vmi ?


(Telorol irok bocsanat az ekezetert)


2016. jún. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik géppel. Ha ott jó, akkor hálókártya.
2016. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"eszkozkezelonel meg sarga haromszog felkialtos jel van"


Akkor valószínűleg driver hiba/nem megfelelő driver van fent.

2016. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Frissitettem a realtek ethernet controller drivert. Most mar eltunt a piros x viszont tovabbra is az eszkozkezelokben sarga haromszog van es csatlakozaskor 720as beallitasi hibat ir. Otlet ?
2016. jún. 19. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam.

Az ESET volt a ludas. Valami megsérült fájlt szedett le és a WAN miniportoknál amit a ESET personal firewall miniport-hoz tartoztak (Eszközkezelő, Hálókártya és ott sárga háromszög) ott volt a hiba. Le kellett őket törölni unlocked + ESETuninstaller-ral csökkentett mód-ban. Na ezután már csak a hálókártyás volt ott semmi miniport és sikerült csatlakozni.


Azért írtam, le, hogy ha vkinek hasonló gondja lenne akkor ez segítsen. JAAA és megspóról sok felesleges pénzt -kihívni a szerelőket

-először kijön, hogy jó-e a modem

-majd a hálókártyára fogják

-aztán telepítsd újra


modem jó volt, hálókártya jó, rájöttek, hogy az ESET-et törölni kell és ezért telepítsem újra 4-5 ezerért. ESETUninstaller leszedtem, meg unlocked-dal letöröltem.

Remélem segíthettem vkinek ezzel.

2016. jún. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!