Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a T-Home-os ZTE...

Balent kérdése:

Hogyan tudok a T-Home-os ZTE Speedport Entry 2i routerben portot nyitni?

Figyelt kérdés

Minap emeltünk net sebességet és ezzel együtt kaptunk a T-Home-tól egy csodálatos routert. A modem+router kombót váltotta fel. A régi TP-Linkes routeren mindet be tudtam állítani, ezen a vackon semmit nem találok össze-vissza van minden.

Valakinek van ilyen eszköze, tudja hogyan kell portot nyitni? Ha igen akkor legyen szíves magyarázza el nekem részletesen.

Nagyon szépen köszöntem.



2016. jún. 21. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben egy másik fórumon segítettek:

1. Felső sor "Internet"

2. Majd az bal oldali oszlopban "Security"

3.És ott "Port Forwarding"

2016. jún. 21. 16:39
 2/3 anonim válasza:
És hogyan tovább?
2016. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
25%
Ez a ZTE modem/router korunk egyik legócskább, leggagyibb eszköze. A lajhár kapkodó idegbolond hozzá képest, a portbeállításokat, felállított szabályokat IP-hozzárendeléseket nem veszi figyelembe, az előlapján 2 gomb van de inkább ne nyúlj hozzá mert a héten úgy sem csinál már semmit max nem lesz wi-fi-d stb. Szóval ha nem muszály ne használd vagy rendelj nagyobb netet akkor másik készüléket kapsz. Ez a "készülék" egy igazi megtestesült kiszáradt fos.
2017. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!