Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne eltünteni a...

Hogyan lehetne eltünteni a lent említett bekezdést, amit a facebook ad minden belépéskor a cookie használatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Be lehet zárni, de minden belépésnél felhozza és már nagyon idegesít...


"A tartalmak könnyebb személyessé tétele, a hirdetések személyre szabása és mérése, valamint a biztonságosabb használat érdekében cookie-kat használunk. Az oldalra való kattintással vagy tartalmának megtekintésével elfogadod, hogy cookie-k használatával gyűjtsünk adatokat a Facebookon és azon kívül. További tudnivalókat, például a beállítási lehetőségek ismertetését itt találod: A cookie-k használatáról szóló szabályzat."



2016. jún. 29. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A bekezdéstől jobbra fent van egy X. Kattints rá.
2016. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Ja, hogy ezen túl vagy. Akkor valószínűleg törlődnek a cookie-k a böngésződben, vagy inkognitó ablakot használsz - ezeken változtass.

2016. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy törlődnének, mert nemrég néztem és volt facebook cookie is, automatikus törlés sincs beállítva. Más oldalakon, ahol szintén vannak, egyszer feljött és annyi, azóta nem, szóval nem törlődhet.


Egyéb ötletek ? :-/

2016. jún. 29. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha bezárom ezt a figyelmeztetést, majd kijelentkezek(a böngészőt be sem zárom), ezután vissza, akkor ismét kiteszi... Sehol nem találok erre megoldást... :-/
2016. jún. 29. 17:34
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a problémám van nekem is! Akárhányszor belépek, mindig kiírja ezt a szöveget felül. Lehet hogy direkt idegesítik ezzel az embereket hogy maradjanak bejelentkezve. Amúgy Opera bétát használok...De Chrommal is ezt csinálja, kipróbáltam.
2016. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!