Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy tudom beállít...

Facebook-on hogy tudom beállítani, hogy csak ismerősök lássanak engem?

Figyelt kérdés

Beállítások/Adatvédelem menüben van egy pont, a "Ki léphet velem kapcsolatba?" és csak két opció van: "Mindenki" vagy "Ismerősök ismerősei", de más opciót nem látok.

Viszont nem szeretném, ha ismerőseim ismerősei is láthatnának engem, mert az egyik vagy több rosszakaróm (van pár ötletem de nem tudom mindet kiszűrni mert 300 ismerősöm átlagban kb. szintén 300-300 ismerőssel 90ezer embert jelent, nem kevés...) állandóan bejelentgeti a fiókom mondvacsinált sértő tartalmak miatt, állandóan felfüggesztenek és unom már, hogy állandóan igazoljam magam sz.igazolvánnyal, hogy én én vagyok, stb stb.


2016. jún. 30. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem csak ismerőseiddel osztod meg a posztjaid? Rögtön nem látná más és nem jelentenének a dolgaid miatt.
2016. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!