Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem nyílnak meg a Gyakorikérdé...

Nem nyílnak meg a Gyakorikérdések privát üzenetek, vagy csak nehezen, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mozilla Firefox 46.0-t (canonical-1.0) használok Ubuntu Linux 14.04LTS alatt.


A problémát, már régóta észleltem, a "Megnéz" gomb egy üres oldalra visz (ilyenre: http://www.gyakorikerdesek.hu/beerkezett-uzenetek__xxxxxxxx#.. ami újratöltésre sem töltődik be, hanem leáll. Ha rákattintok a "Témára", akkor nyílnak meg, de az utóbbi időben többször újra kell töltenem az oldalt, amire így működik. Jelenleg, pedig, már így sem.


Pl. most úgy sikerült, hogy az alsó 1 2 3 4 ... lapozósávban egy oldallal arrébb mentem, ott sikerült egyet megnyitni, majd visszanavigáltam az 1-es lapra és ekkor megnyílt a legfrissebb üzenetem is végre.


Köszönöm a segítséget!


*: Az "xxxxxxxx" egy ennyi jegyű szám a fenti példa linkben.



2016. júl. 7. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!