Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy nem sikerült még elkapni...

Hogy nem sikerült még elkapni a napiszart?

Figyelt kérdés
Rengetegen jelentették fel már őket és az oldal soha még csak 5 percre sem szűnt meg létezni. Hogy lehet, hogy egy biztonságos nehezen hozzáférkőzhető torrent oldal szerverét le tudják lőni, de egy amatőr gyökér troll weboldalát nem?

2016. júl. 9. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hogy egy torrent oldalra feltöltött tartalom anyagi károkat okoz, a napiszarra feltöltött tartalom pedig lelki károkat. És a lelki kár, nem ér annyit, mint egy nagyobb film vagy játék :)
2016. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Külföldi szerverek -> külföldi jogszabály, és az USA nagy szólásszabadsága segít. Ha megnézed, minden nagy kifogásolható oldal külföldről üzemel, direkt nem Magyarországon és direkt nem az EU-ban.


A napiszar tartalmának egy része csak nyilvánosan megosztott képek újraközlése. Ha te egyszer önként megosztottad a világgal, nehéz ráfogni hogy más engedély nélkül használja őket.

2016. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az is zavaró, mert milyen jogon teszi ki az én fényképeimet oda? De ha még semmi ciki nincs a képen akkor is odaírja, hogy napi r*ban€, csöcskép vagy valami ilyen megalázó dolgot.
2016. júl. 9. 10:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul szerintem a lelki károk sokkal többet érnek, mint néhány k*rv@ DVD film vagy PC játék.
2016. júl. 9. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon vagy... itt az emberi jogok nem érnek semmit. Én is szarkasztikusan írtam.
2016. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha "olyan" képeket raksz nem csodálkozom rajta, hogy kikerülsz oda...másfelől pedig ez majd megérteti veled, hogy ne pakold ki az életed a közösségi oldalakra.

Ja és személyszerint szeretem nézni az oldalt és jókat röhögni :D

2016. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
ez az internet nagy varázslata. ha meg is szüntetnék az oldalt, millió más pótolná. egyedül te tudod megvédeni magad azzal, hogy nem készítesz kompromittáló képeket magadról és nem osztod meg
2016. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a jó ízlésedhez ahol mások testi adottságin röhögnek :) A napiszar szerkesztői oldalán is valami élettelen begyepesedett pattanásos suttyó ülhet aki nem tudott magának nőt szerezni és most így bosszulja meg a világon a haragját :)
2016. júl. 9. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg érintett vagy? Azokból beszél ennyi gyűlölet.


A napiszar egy görbe tükör és megtanít arra hogy amilyen hibát mások elkövettek, azt te ne csináld. Aki ennyi év után is beleesik ilyen dolgokba, az már nem sajnálatos hanem szánalmas.

2016. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaajmár ezek a "felkerültem a napiszarra szünnyönmeg!" tiszteletkörök. Én sem támogatom a röhögjünk mások külsején, fikázzunk másokat az interneten dolgot, ettől függetlenül bárhogyan is nézzük, a napiszar semmi törvénybe ütközőt nem csinál. Amit kiraksz a netre publikusba, az közkincs, azt bárki oda osztja meg, ahova akarja, illetve mindenki azt ír róla, amit akar. Lehet, hogy nem tetszik, de így működik a jog. Az, hogy valaki csúnyákat ír rólad a neten, az nem rágalmazás. De még ha lenne is bármi jogi sebezhetőségük, akkor is azt mondanám, hogy a legrosszabb dolog, amit ilyen esetben csinálhatsz, az az, hogy megpróbálsz visszavágni nekik. Hidd el nekem. Abban az esetben, ha nekiállsz pattogni nekik, meg te az egymilliomodik emberként is megpróbálsz feljelentéseket intézni, csak azért, hogy aztán megtudd, hogy a napiszar semmilyen jogi értelemben nem támadható, csak mégjobban neked mennek, még tovább téma leszel, még durvábbak lesznek, és bár így sem lesz szimpatikusabb számomra a napiszarosok viselkedése, azt kell mondanom, bizonyos értelemben megérdemelnéd, amit kapsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy nem egyszerűen foglalkozol vele...
2016. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!