Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a reklámokat androidon a gyakorikérdésekről?

Figyelt kérdés

Van egy samsung galaxy grand prime ve telefonom, android 5.1.1-gyel. Az a problémám, hogy amikor a gyakorikérdéseket böngészem, minden másodpercben egy majdnem az egész képernyőt eltakaró reklámon kell átgörgetnem, hogy elolvashassam a többi választ. Ami még rosszabb, hogy ezek a reklámok nem olyanok, mint pl a youtubeon, amik normális dolgokat hirdetnek, hanem ilyenek, hogy "egyedül állo magyar anya naponta 20531 ft-t keres ennek a furcsa módszernek a segitségével", és egy kép van berakva, hogy egy nő dollárbankjegyeket (!) ölelget.

Hogyan tüntethetném el végleg ezeket az idegesítő reklámokat? Adblock bővítményről már hallottam pc-n, de androidon csak külön böngészőként létezik sajnos (tudomásom szerint, bocsi ha rosszul tudom)



2016. júl. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj Opera böngészőt, abban van natív adblock. Nem 100%-os, de egész jó.
2016. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy UC Browsert.
2016. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg nem lehetne eltüntetni a reklámokat anélkül, hogy másik böngészőre kell váltanom?
2016. júl. 12. 07:37
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem.
2016. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!