Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalatok invitel szolgált...

Tapasztalatok invitel szolgáltatóval kapcsolatban? Mennyire jó? Első sorban az internet minősége érdekelne.

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy olyan helyre fogunk költözni, ahol csak invitel van. Az érdekelne, hogy mennyire stabil, valóban szolgáltattja-e az általa ígért sávszélességet! Köszönöm a válaszokat ! :)

2016. júl. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van net, akkor megvan az ígért sebesség, viszont napi egyszer egy percre el szokott menni nálunk Vácon, gyakran ugyanakkor, mostanában pl. 9:30 körül. Lehetne stabilabb.
2016. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző folyt. Persze pár naponta elmehet 6-10 percre, nemrég egész este nem volt de ez nagyon ritka. Sokszor az IPTV is elmegy a nettel együtt. De nem olyan nagyon vészes, bár pár héttel ezelőtt kifejezetten gyakran, napi 3x6 percre ment el, de ez már nincs.
2016. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat !
2016. júl. 18. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szélhámos az invitel. Ha meg a tévé, akkor lassul a net. mindennap elmegy a net és a rúter kikapcsolásával tudom helyrehozni. két évet aláírtam nekik, a televízió csatornákra bizonyos csomagra. és mit csinálnak? elveszik egy csomó kedvenc csatornámat. helyette szutyok csatornákat tesznek be. én nem tudom ajánlani az invitelt ezekután senkinek.
2017. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!