Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban böngészőből...

Németországban böngészőből (Clipconverter) szabad letölteni zenét Youtuberól? Vagy külön programmal (Free Studio) Vagy kell valami specs böngésző pl. Tor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok képeben mit is lehet letölteni meg mit nem!A Torrentot tudom, de azon kívül? Egy egyszerű Opera böngészőböl szabad-e vagy kell hozzá Tor? Egyébként mi a két böngésző között a különbség? Sok helyen olvastam a VPN-t de arra nincs lehetőségem. Meg a másik kérdésem Redtubet szabad nézni?

2016. júl. 18. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet. feltölteni nem szabad jogvédett tartalmat, lefele nincs korlát.
2016. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:

Lefele lehet, csak a jogvedett tartalmak terjesztese tiltott

De azert befigyel a redtube a kulcsszavak kozott :D

2016. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Muszáj a redtube :-D meg a zene :-)
2016. júl. 18. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zenét akarsz letölteni akkor fogod magad és a kiválasztott zenének az url-jéből kitörlöd a "ube" végződést tehát csak annyi marad hogy yout.com/xy onnan pedig tudsz letölteni zenéket.
2016. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!