Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren találkozót kért...

Messengeren találkozót kért valaki, mondtam nem, letiltotta az üzeneteimet. Utána sms-t, szintén ezért. A felhasználó FB-profilján a barátom céges száma van megadva, ez egy telekocsi szolgáltatás. Tagadja, hogy ő lett volna. Lehetett más?

Figyelt kérdés
A profil 2014-es, a barátomnál pedig 2 hónapja van a telefon, minden arra jön a facebookról. A messengert törölte, így ellenőrizhetetlen. Vissza lehet hozni a telefonra a FB-üzeneteket, ha törölték, de arról küldték? Az sms-t másik számról kaptam, de tudjuk, lehet venni 3000-3600-ért kártyát. Azt a számot fel sem veszik… Ti elhinnétek neki, hogy nem ő volt? Mert a történtek után szakítottam, ugyanis a múltban is sok probléma volt a féltékenysége miatt.

2016. júl. 20. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Tuti ő volt csak lebuktatta magát és most szégyenében menti amit lehet
2016. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!