Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám reklámozni a...

Hogyan tudnám reklámozni a leendő youtube csatornám?

Figyelt kérdés

Egyedül befutni nagyon nehéz. Végülis hogyan találnának rá az emberek a videóimra, ha először még megtekintés sincs rajta?

Barátokat, rokonokat nem akarom megkérni hogy terjesszék. De akkor mégis hogyan tudnám híresztelni? Álljak ki az aluljáróba és szórólapozzam a csatornámat? Vagy a magamfajták hogyan tudnák elérni hogy gyorsan híresek legyenek? Persze természetesen akkor ha valóban olyan magasvonalú és szórakoztató videókkal tudnak előállni, ami miatt megérdemlik a minél előbbi figyelmet.



2016. aug. 2. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok idő és türelem kell hozzá.

Egyáltalán milyen tartalmak vannak a csatornádon? Dobsz egy linket?

2016. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj... mindenki gyorsan akar híres lenne... Ez nem így működik. Akár 1-2 vagy több év is lehet, mire áttörést érsz el.
2016. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A sikert mindenki minél előbb szeretné elérni. Ezzel mi a baj? Persze aki hánya-veti módon készíti a videóit az hiába híreszteli magát, mert senki se fogja nézni. Ellenben aki mondjuk már akkora videókészítési tapasztalattal rendelkezik, mint JustVidman vagy Pamkutya az nem érdemelné ki hogy jóval gyorsabban híres legyen? Vagy minden videósnak saját magának kell megküzdenie érte?
2016. aug. 2. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Közhely, de igaz: az életben MINDENÉRT magadnak kell megküzdeni.

Az első vállalkozásom tönkrement, pedig az összes konkurensemnél jobb munkát végeztem (tudom, mert mindegyikkel dolgoztattam), mindenhol reklámoztam, mindent megtettem az ügyfelekért, és mégis a vetélytársaimat választották. Vajon miért?

15 éven át küzdöttem, mire befutottam szakmailag, és mondhatom, ez alatt az idő alatt SENKI sem segített, semmiben (még a családom is ellenem volt). A felnőttek világa iszonyatosan kemény, ehhez jó bevezető lesz a Youtube-csatornád felfuttatása.


Amivel már nem fogsz befutni, annyira telített a piac:

-Gameplay videók

-Vlogok

2016. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!