Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak 360p-ben tudok...

Miért csak 360p-ben tudok feltölteni videót a youtube csatornámra?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja van ez és nem tudom mitől. A videóval nem lehet semmi baj mert csináltam egy másik profilt, és azon normálisan feltölti és lehet váltani a minőséget. Nem szeretem az új böngésző kezelőfelületét, ezért Firefox 34-et használok. Lehet a dologhoz valami köze? Ötletek erre a hibára?


Mutatok képet is:

[link]

[link]



2016. aug. 19. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A 360 felett ott van a 720p is ! Csak rá kéne kattintani. :)
2016. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Részletkérdés, tudom hogy ott van a 720p de többi lehetőség nem jelenik meg. 144p, 240, 480p... ezek mind hiányoznak és nem értem miért. 480p esetén csak 360p a max felbontás 1080p vagy 4k esetén pedig csak 720p. Igaz nem 4k-ás videóból van a kép hanem csak 720p-sből, de olyannal is teszteltem.
2016. aug. 19. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Részletkérdés ? Az egész kérdésed erre a "részletkérdésre" épül.

Maradjunk annyiban hogy te kevered a Gizikét a Gőzekével, és fingod sincs hogy mit beszélsz. Ez még alapvetően nem gond, de még kérdezni sem tudsz. Mint oly sokan. :) Na ez viszont már gáz !!

2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gáz? Az a gáz amit te művelsz. Fingod sincs mi lehet a probléma megoldása ezért inkább belém kötsz.
2016. aug. 19. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Van köze a dologhoz, a Firefox csak néhány verzióval ezelőtt implementálta a magasabb felbontású HTML5 videók lejátszásához szükséges funkciókat.


Egyébként a Firefox 34 meg a mostani 48 teljesen ugyanúgy néz ki, max. 1-2 apróság tér el. Semmi okod rá, hogy ne frissítsd.

2016. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na de akkor hogy lehet hogy egyik profilban normálisan feltölti a másikban pedig nem? Ugyanazt a firefox böngészőt használtam mindkét esetben.
2016. aug. 19. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Legelőször azt kell megértened, hogy semmi köze nincs a feltöltéshez, hanem a lejátszáshoz van. Menj át a szomszéd Pisihez, és nézd meg nála.


Másik dolog, hogy a képeiden a Flash alapú lejátszó van, nem is a HTML5-ös. Ez meg már abszolút nem támogatott, és nem fogja vinni a modern formátumokat.


Először tüntesd el a gányolást, ami miatt a Flash lejátszót használja, utána frissítsd a böngészőt, és menni fog még a 4K videó is. 1080p 60fps szintén.

2016. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem a megoldásra.

Azért azt ne feledd hogy te jöttél ide kérdezősködni, úgyhogy nem kéne okoskodnod.

A választ a hangnemed miatt inkább megtartom magamnak.

Miért lovagolsz ilyen butaságokon ? Állítsd 720 , oszt jónapot.

A 4K-s történetet még most sem értem. Persze tudom, hülye vagyok.

2016. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Öööö.... Hogy érted hogy okoskodok és hogy a hangnemem miatt? Semmi ilyesmi nem állt szándékomban, bizonyára félreértelmezted amit írtam és egy szóval se állítottam senkiről hogy hülye. Azért "lovagolok ilyen butaságon" mert hiába frissítem a firefoxot meg a HTML5 izét, amit már több alkalommal is megtettem a 2 hónap alatt, de mikor videóletöltőkkel tesztelem a minőségét továbbra is 360p és 720p a lehetőség. És azért nem állítom 720-ra mert a 480-ra lenne szükségem.
2016. aug. 19. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!