Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is időnként lassú a...

Nektek is időnként lassú a Facebook számítógépen?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy hajlamos időnként a Facebook úgy belassulni a gépemen, hogy konkrétan használhatatlanná válik. Görgetnék és másodperces késés van, ugyanez, mikor a kommenteket nézném meg. De ami a legfurább, hogy csak egyetlen egy Facebook oldalon csinálja, de ott sem mindig. (Boxutca hivatalos oldala) Telefonon meg tökéletes mindig. Más weboldalak tökéletesen mennek, nem akadoznak, nem késik rajtuk semmi, mind gépen mind PC-n. Nektek is csinál ilyen hülyeségeket a Facebook? Kíváncsi vagyok, hogy nálam van a probléma vagy a Facebook oldalán van valami geb*sz.

2016. aug. 28. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak nálad. Direkt belassítja a FB a betöltési időt arra hivatkozva, hogy érezzük, milyen ha egy harmadik ország beli használja a FB-t. Ki is adtak róla egy cikket azt hiszem index.hu-n vagy origón.
2016. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: És tényleg :D

[link]


Bár ehhez a kérdéshez nincs sok köze.


Kérdező: Felmentem az említett oldalra, de nem tapasztaltam lassulást.

2016. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!