Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kideríthető az ip cím elektron...

Kideríthető az ip cím elektronikus levelezésben pl. freemailon, ha a feladó "nem létezik"?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kellemetlen e-mailt, amikor választ akartam rá küldeni a freemail kiírta, hogy ilyen cím nincs, nem küldött át semmit.
2010. ápr. 22. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kattints a levélre, felső sávban továbbiak/levél forrása

Itt elvileg benne van az IP cím (de azt hiszem, ha valamilyen mail szolgáltatóról küldte (például citromail, freemail) akkor annak az IP címe lesz, azonban akkor nem lenne ismeretlen a cím, szerintem van egy külön szerverük erre, gondolom spam). Megjegyezném, hogy nem hiszem, hogy sokat tudsz kezdeni az IP címmel, ha dinamikus IP, akkor változik, ha nem az, akkor sem tudsz vele sokat kezdeni.

Ha spam, akkor pedig ne válaszolj, még többet küldenek.

2010. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakd be a kéretlen spam levelek közé.
2010. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Küldhette egy proxiról is egy webscript segítségével..


Kideríthetetlen..

2010. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!