Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok letölteni az...

Miért nem tudok letölteni az animeaddicts-ról?

Figyelt kérdés
Akármelyik visual novelt próbálom letölteni, mindig egy 403-as Forbidden hibát ír ki. Ez mitől van?

2016. szept. 11. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
403-as hiba azt jelenti, hogy nincs jogosultságod az adott oldal megnyitására. Hogy miért, azt nem tudjuk.
2016. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Valószínűleg azért nem tudod letölteni, mert még nincs kiengedélyezve.

Bár az oldalon látod, hogy fentvan de mivel nincs kiengedélyezve, ergo nincs megfelelő jogosultságod a letöltéséhez.

/Mondom ezt laikusan/

2016. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, ugyanis egy évvel ezelőtt le tudtam tölteni. Az engedélyt meg gondolom nem vonják vissza.
2016. szept. 12. 16:01
 4/11 anonim ***** válasza:

első lehetőség: nem vagy regisztrált, esetleg nem vagy bejelentkezve.

Második: A böngésződdel van valami gebasz, próbáld meg másik böngészőből.

Harmadik: Megint gond van az oldallal. Ez mostanában nem fordult elő, de volt egy időszak amikor napokig nem lehetett őket elérni.


Most néztem meg, nálam simán enged letölteni.

2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. Be vagyok lépve

2. 4 böngészővel is kipróbáltam, mindig ugyanaz a hiba

3. Már elég régóta problémám ez, de most szántam el magam, hogy meg is akarom oldani, kb. 7-8 hónapja áll fent ez a dolog

2016. szept. 12. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fura. Nálam semmi gond, úgyhogy vagy a gépeddel lehet valami hiba, vagy esetleg az internetkapcsolatoddal? Nálam volt egy darabig hogy ugyanezt a hibaüzenetet írta ki sokszor- Akkor vírusos volt a gépem. Aimóta rendben van, a hibaüzenetek is megszűntek.
2016. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazság szerint kb. akkor jelentkezett a probléma először mikor elköltöztem. A gépemen nem nagyon találtam vírust, lehet a nettel van a baj.
2016. szept. 12. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg igazad lehet, és tényleg a nettel van a baj.
2016. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ezt hogy lehetne megoldani? Valami ötlet? :D
2016. szept. 12. 19:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: internetszolgáltatót váltottam, és most érdekes módon tudok letölteni róla bármit. :D
2017. ápr. 6. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!